Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Wyścig Dookoła Zalewu Szczecińskiego
Katarzyna Niedzielska
Hulaj Dusza Camp
1-5.05.2024
Frajda, Czarnocin

Jestem w sporcie od ponad 20 lat - jako zawodniczka, organizatorka wydarzeń, marketingowiec. Płynie on w moich żyłach i na stałe wpisany jest w codzienność. Wraz z moją drugą miłością, którą uwielbiam zarażać innych, szeroko pojętym outdoorem. 

 

Ukończyłam studia na kierunku Sport, jestem dyplomowanym menedżerem sportu oraz specjalistką marketingu sportowego. Prowadzę obozy rowerowe dla młodzieży, wyjazdy dla dorosłych, warsztaty dla dzieci. Organizuję Wyścig Dookoła Zalewu Szczecińskiego. Jestem instruktorką jogi. Pomorze Zachodnie zajmuje w moim sercu sporo miejsca. Poza campem i wyścigiem jestem również wychowawcą SAW Frajda.

 

W niektórych księgarniach znajdziesz moją książkę, "Sakwy na Obcasach", opisującą babską, rowerową wyprawę na Krym. Na rowerze, z sakwami, objechałam: Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Chorwację, Serbię, Czarnogórę, Albanię, Macedonię, Bułgarię, Kosowo, Ukrainę i Krym. 

Mocna Emocja
Emilia Sołoniuk
Mocna Emocja
Hulaj Dusza Camp
1-5.05.2024
Frajda, Czarnocin

Nazywam się Emilia Sołoniuk, choć osoby, z którymi spotkałam się na terapeutycznej drodze mówią mi Emilia-Mocna Emocja:) To miłe zważywszy na fakt, że w pełni identyfikuję się z projektem, który latami dojrzewał w moim sercu i umyśle, wciąż się rozwija i ewoluuje w kierunkach, którym nie stawiam oporu acz przyglądam się im uważnie.

 

Jestem dyplomowaną psychoterapeutką pracującą w nurcie integratywnym. Łączę różne, bliskie mi nurty psychoterapeutyczne z diagnostyką psychosomatyczną oraz terapią przez ruch. Jestem certyfikowaną terapeutką ustawień systemowych, konsultantką psychobiologii, trenerem ciała i emocji.

 

Ruch to moja życiowa pasja. Poczułam to najmocniej 15 lat temu. Wtedy zaczęłam pracować jako trenerka fitness, co z pasją realizuję po dziś dzień. Połączenie wiedzy i doświadczenia z wymienionych dziedzin pozwala mi holistycznie patrzeć na Ciebie jako człowieka, by jak najlepiej wesprzeć Cię na Twojej drodze do integracji. 

Udział w Chill Campie możesz wykupić poniżej. Możesz zrobić to również pisząc do nas klasycznego meila. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu - będziemy odpowiadać, opowiadać i co tam jest potrzebne :)

 

kontakt i zapisy: hello@dookolazalewu.pl

 

Aby zapisać się na camp wymagana jest płatność całkowita lub zaliczka w wysokości 500 pln. W przypadku zaliczki termin płatności pozostałej części (1200 pln) to 31.03.2024.

 

Dane do przelewu:

 

Velodream Katarzyna Niedzielska

64 1140 2004 0000 3202 7783 5922

Tytułem: Hulaj Dusza, imię i nazwisko

 

 

kontakt Emilia: mocnaemocja@gmail.com | 726 478 366

kontakt Kasia: hello@dookolazalewu.pl | 533 826 304

Camp poprowadzimy my, czyli Unicorn Team: Emilia i Kasia. 

8:00

poranny rozruch

 

9:00

śniadanie

 

10:00

zajęcia

 

14:00

obiad

 

16:00

zajęcia

 

19:00

kolacja

 

21:00

relaksy we własnym zakresie | relaksy wspólne

9:00

śniadanie

 

10:00

podsumowanie campu

 

14:00

obiad

od 14:00

zakwaterowanie

 

16:00

integracja

 

19:00

kolacja

 

21:00

ognisko

DOŁĄCZ

O CAMPIE

DOJAZD

O NAS

PROGRAM

BAZA

W cenie:

 

  • 4 noclegi (pokoje 2-4 osobowe, standard turystyczny, łazienki na korytarzu),
  • wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje),
  • dostęp do wody, kawy, herbaty i owoców przez cały camp,
  • ogniska,
  • wycieczki rowerowe,
  • zajęcia Mocna Emocja,
  • wycieczka kajakowa,
  • zajęcia na ściance wspinaczkowej,
  • pakiet uczestnika (niespodzianka),
  • materiały do zajęć artystycznych.

Przed nami:

 

poznawanie najpiękniejszego zakątka Pomorza Zachodniego na rowerze (istnieje możliwość wypożyczenia roweru i kasku)

 

poznawanie swoich emocji podczas zajęć Mocna Emocja

 

treningi technik uwalniania napięć z ciała

 

kajaki

 

wspinaczka na sztucznej ściance

 

ogniska

 

leśne spacery

 

malowanie

 

lepienie z gliny

Odetchnij głęboko. Jesteś na krańcu świata. Poczuj totalną swobodę. Wsiądź na rower, poczuj fale Zalewu Szczecińskiego i zapach lasu, skacz, tańcz, twórz. Baw się. Poczuj energię, przepływającą przez Twoje ciało. Usiądź przy wesoło trzaskającym ognisku, pod absolutnie fantastycznym, czarnocińskim niebem. Oddychaj. Daj się otulić niczym nie zmąconą naturą.

 

Na majówkowym campie spędzimy aktywnie czas, odpoczniemy od zgiełku wielkiego miasta i uwolnimy napięcia zgromadzone w naszych ciałach. Poczujemy zew natury w jednym z najpiękniejszych zakątków Pomorza Zachodniego. Nauczymy się wyrażania siebie poprzez kreatywne formy spędzania czasu. Odbędziemy trening technik uwalniania napięć z ciała oraz świadomego rozluźniania. Poznamy metody samoregulacji psychofizycznej i podstawową wiedzę z zakresu psychosomatyki oraz programów sterujących naszym, samopoczuciem i wyborami. Wyciszymy się. 

Dla zmotoryzowanych przygotowany będzie parking na terenie Ośrodka Frajda.

 

Najbliższa stacja kolejowa: Goleniów (35 km). Jeżeli potrzebujesz transportu z Goleniowa - daj znać, coś wymyślimy :)

Naszą bazą jest absolutnie cudowny ośrodek Frajda Szkoła Aktywnego Wypoczynku, zlokalizowany 100 metrów od pięknej, piaszczystej plaży Zalewu Szczecińskiego, w miejscowości Czarnocin.

 

Frajda to dom z duszą, miejsce spotkań osób nieuleczalnie zarażonych miłością do outdooru i przygody. Klimat tego miejsca sprawia, że kto raz przyjedzie do Frajdy, na zawsze pozostaje uzależniony od tego miejsca.

 

Pokoje w standardzie turystycznym, 2-4 osobowe, ze wspólnymi łazienkami, lecz pod milionem gwiazd. Gwiazd, które dzięki temu, że ośrodek zlokalizowany jest na prawdziwym krańcu świata, świecą jaśniej niż gdziekolwiek indziej.

 

Więcej o Frajdzie: https://frajda.com.pl/

Termin: 1-5.05.2024

Miejsce: Czarnocin, Zachodniopomorskie

Cel Wyjazdu: świadomy, aktywny, kreatywny wypoczynek, uwolnienie napięć z ciała, totalna swoboda

Inwestycja: 1700 pln

Wyścig Dookoła Zalewu Szczecińskiego 2024

ZAPISY RUSZYŁY! DOŁĄCZ DO WYŚCIGU

Wszelkie prawa zastrzeżone: Wyścig Dookoła Zalewu Szczecińskiego © 2022

 

Strona stworzona przez: Sport Marketing Lab